Kontakt oss på kultur - Øygarden kommune

Informasjon om koronaviruset

Ring koronatelefon 56 16 00 10 ved behov for koronatest, spørsmål om karantene, isolasjon eller anna. (08.00-15.00).
Alt om koronaviruset | SmittetalSmitteverntiltak | Vaksinasjon

Kontakt oss på kultur

Her finn du oversikt over tilsette som arbeidar med kultur, idrett og fritid.

Kulturkontoret

Christel Møvik-Olsen
Einingsleiar for Kultur
Christel.movik-olsen@oygarden.kommune.no

Rene Aasnæs
Friluftsrådgjevar
Ansvarsområde: Friluftsliv og tursti
Rene.Aasnas@oygarden.kommune.no

Britt Tove Skaga
Kulturkonsulent
Ansvarsområde: Tilskotsordningar, Spelemidlar
Britt.Skaga@oygarden.kommune.no

Halvor Skurtveit
Rådgjevar Kulturminne
Ansvarsområde: kulturminne, samarbeid med musea
Halvor.Skurtveit@oygarden.kommune.no

Ivar Einarsen
Idrettskonsulent
Ansvarsområde: Idrett, arrangement
Ivar.Einarsen@oygarden.kommune.no

Stine Sanden (permisjon)
Frivilligrådgjevar
Ansvarsområde: Frivilligsentral
Stine.Sanden@oygarden.kommune.no

Julia Valeska Woehlert
Frivilligkoordinator
Ansvarsområde; Frivilligsentral
Julia.Woehlert@oygarden.kommune.no

Unni Sørensen
Frivilligrådgjevar
Ansvarsområde: Frivilligheit, medverking, eldre og helse
Unni.Sorensen@oygarden.kommune.no


Barne- og ungdomskultur

Bjørn Andersen
Avdelingsleiar og rektor i kulturskulen
Bjorn.Andersen@oygarden.kommune.no

Kjartan Fjordheim
Inspektør
Ansvarsområde: kulturskulen
Kjartan.Fjordheim@oygarden.kommune.no

Erika Kroken
Kulturskulen
Ansvarsområde: den kulturelle skulesekken, den kulturelle spaserstokken og den kulturelle beremeisen
Erika.Kroken@oygarden.kommune.no

Hilde Kristin Egeland
Ung Kultur
Ansvarsområde: den kulturelle skulesekken, den kulturelle spaserstokken, den kulturelle beremeisen, sommaraktivitetar og koordinering av ungdomsklubb
Hilde.Egeland@oygarden.kommune.no

Svein Ekrem
Ung Kultur
Ansvarsområde: Ungdomsklubb, arrangement og BUA
Svein.Ekrem@oygarden.kommune.no


Øygardsbiblioteka

Bente Fosse
Biblioteksjef
Bente.Fosse@oygarden.kommune.no

Kari Fauskanger
Driftskoordinator - Avdeling Skogsvåg og Rong
Kari.Fauskanger@oygarden.kommune.no